Najczęściej zadawane pytania:

Jak sprawdzić, czy mój adres jest w zasięgu multi-światłowodu?

Wystarczy, że klikniesz w zakładkę „Sprawdź zasięg” i wpiszesz adres, który chcesz sprawdzić.

W ten sposób dowiesz się, czy już możesz korzystać z multi-światłowodu. Jeśli nasza sieć jeszcze nie obejmuje Twojej okolicy, zostaw nam swój e-mail. Powiadomimy Cię, jeśli rozbudowa sieci w tym obszarze będzie możliwa.

Dlaczego nie jestem w zasięgu multi-światłowodu?

Na decyzję o rozbudowie sieci multi-światłowodu na nowych obszarach wpływa wiele czynników, np. długość sieci, gęstość zabudowy czy formalne zgody. Często nowa inwestycja przebiega przez drogi publiczne, działki prywatne czy tereny trudne geograficznie, dlatego każdy adres jest przez nas osobno weryfikowany.

Osoby, które chcą być na bieżąco z nowymi planami rozbudowy sieci multi-światłowodowej, zachęcamy do wypełnienia formularza w zakładce „sprawdź zasięg” i w kolejnym kroku pozostawienia nam swojego adresu email.

Nie jestem w zasięgu, a chce mieć dostęp do multi-światłowodu. Co mam zrobić?

Cieszymy się, że chcesz być użytkownikiem multi-światłowodu. Intensywnie pracujemy nad rozbudową sieci
i planowaniem nowych inwestycji.

Jeśli Twój adres nie jest jeszcze w zasięgu naszej sieci, zostaw nam swój e-mail, za pośrednictwem zakładki "sprawdź zasięg". W ten sposób zgłaszasz zainteresowanie dostępem do sieci, a my zweryfikujemy możliwość jej rozbudowy w tej okolicy w ramach przyszłych inwestycji

Czy mogę kupić usługę interentu i telewizji od Fiberhost?

Nie świadczymy usług tego typu. Nasze zadanie polega na doprowadzeniu multi-światłowodu do Twojego domu. Usługi zamawiasz od wybranego przez Ciebie dostawcy usług internetu i telewizji, którzy zdecydowali się na świadczyć usługi na naszej infrastrukturze pod Twoim adresem. Listę dostawców możesz znaleźć na naszej stronie internetowej w zakładce: „sparwdź zasięg”.

Podczas budowy sieci multi-światłowdowej pojawiły się nieprawidłowości lub została uszkodzona infrastruktura. Gdzie mogę to zgłosić?

Jeśli w czasie budowy pojawiły się jakiekolwiek nieprawidłowości lub chcesz zgłosić naruszenie/uszkodzenie infrastruktury, skontaktuj się z nami za pośrednictwem formularza kontaktowego znajdującego się poniżej, wybierając odpowiednią kategorię.

Otrzymałem/am zgodę dysponencką na budowę sieci na mojej posesji. Co to oznacza?

Zgoda dysponencka, to Twoje pozwolenie na nieodpłatne umiejscowienie elementów sieci
multi-światłowodu (podbudowy słupowej) na Twojej działce. To znacznie przyspiesza budowę
nowych sieci.

Masz do nas pytanie?

Każdego dnia wpływają do nas prośby o rozbudowę sieci multi-światłowodowej pod konkretnym adresem. Chcielibyśmy doprowadzić multi-światłowód do wszystkich zainteresowanych, ale niestety nie jest to możliwe.


Zachęcamy do zapoznania się z materiałem, w którym przedstawiamy cały proces budowy multi-światłowodu.

Osoby, które chcą być na bieżąco z nowymi planami rozbudowy sieci multi-światłowodowej, zachęcamy do wypełnienia formularza w zakładce „Sprawdź zasięg”, wpisania tam swojego adresu i pozostawienia nam adresu e-mail.

Jeśli pytanie dotyczy innego zagadnienia, zapraszamy do wypełnienia formularza.

    Administratorem Państwa danych osobowych jest Fiberhost S.A. z siedzibą w Poznaniu. Podane w formularzu dane osobowe będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na zadane pytania na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b), c) i f) lub a) RODO. W każdej chwili mogą skontaktować się Państwo z nami korespondencyjnie pod adresem: Wysogotowo, ul. Wierzbowa 84, 62-081Przeźmierowo lub z naszym Inspektorem Ochrony Danych dostępnym pod adresem iod@fiberhost.com. Szczegółowe informacje na temat przetwarzania danych osobowych (w tym o przysługujących prawach) znajdą Państwo w Regulaminie świadczenia usług oraz Polityce Prywatności stanowiącej integralną cześć Regulaminu.