MY DOPROWADZAMY

MULTI-ŚWIATŁOWÓD,

TY WYBIERASZ DOSTAWCĘ.

MULTI-ŚWIATŁOWÓD
to multi-korzyści

Twoje potrzeby mogą zmieniać się w czasie. Pojawiają się inne preferencje i nowe opcje. Multi-światłowód to technologia, która daje Ci pełną swobodę dopasowania usług pod siebie szybko i wygodnie.

Porównaj technologie dostarczania internetu

Multi-światłowód

światłowód, na którym usługi może
świadczyć wielu dostawców

Inne technologie

np. internet radiowy i LTE

Konkurencyjne oferty od wielu dostawców.
Z multi-światłowodu może
korzystać wielu dostawców, co gwarantuje dostęp do konkurencyjnych ofert. Możesz wybrać pośród nich najlepszą dla siebie.
W przypadku technologii radiowej czy kablowej, podobnie jak przy zwykłym światłowodzie, nie masz możliwości wyboru oferty od wielu dostawców internetu i telewizji.
Wiele urządzeń jednocześnie z pełnym dostępem do szybkiej sieci.
Łącze multi-światłowodu umożliwia wszystkim urządzeniom w domu (np. laptop, komputer stacjonarny, kilka telefonów) korzystanie z internetu w tym samym czasie, jednocześnie zachowując jego jakość i szybkość.
Wybierając internet radiowy czy LTE nie masz gwarancji stabilności łącza. Jeśli będzie z niego korzystało kilka osób jednocześnie, jego prędkość będzie spadać.
Brak limitów.
Nie musisz kontrolować transferu danych. Nie ma limitów, które wpływałyby na jakość połączenia. Każdy kolejny odcinek serialu ładuje się w mgnieniu oka, pliki pobierają się i wysyłają z dużą prędkością.
Korzystając z LTE musisz kontrolować zużycie danych i pamiętać, że po przekroczeniu limitu prędkość Twojego internetu znacznie spadnie.
Wpływ pogody.
Deszcz, burza, czy nawet silne porywy wiatru nie mają wpływu na szybkość połączenia.
W przypadku internetu radiowego sygnał może zostać osłabiony lub całkowicie zerwany w przypadku niekorzystnych warunków pogodowych.
Cena.
Ceny usług dostępnych za pośrednictwem multi-światłowodu są bardzo korzystne, ponieważ wielu dostawców konkuruje o Ciebie i żaden z nich nie ma wyłączności na dany region.
Dostawca jest jeden, co oznacza, że musisz wybrać ofertę zgodnie z jego cennikiem.

Dostawcy internetu i telewizji

Korzystając z multi-światłowodu masz pewność,
że zyskujesz dostęp do sprawdzonych dostawców usług.
Fiberhost gwarantuje, że korzystając z multi-światłowodu
zyskujesz dostęp do wysokiej klasy usług od sprawdzonych
dostawców w Twojej okolicy.

Jak zacząć korzystać z multi-światłowodu?

TO TYLKO 4 PROSTE KROKI:

1

Upewnij się, że jesteś
w zasięgu

Wejdź na sprawdz-zasieg.com, wpisz adres, pod którym chcesz korzystać z multi światłowodu. Poczekaj, na potwierdzenie, że znajdujesz się w zasięgu.

2

Wybierz ofertę

Gdy upewnisz się, że Twój adres jest w zasięgu multi-światłowdodu, skontaktuj się z dostawcami usług i wybierz ofertę najlepszą dla siebie.

3

Podpisz umowę na wybraną ofertę

Ty podpisujesz umowę, a wybrany przez Ciebie dostawca kontaktuje się z Fiberhost i zleca montaż multi-światłowodu w Twoim domu.

4

Ciesz się z szybkiego łącza i swobody wyboru

Raz doprowadzony do lokalu multi-światłowód daje Ci pełną swobodę wyboru oferty i dostawcy również w przyszłości.