Zmiany w zarządzie Fiberhost S.A.

Z dniem 1 grudnia funkcję CFO w Fiberhost S.A. obejmie Adam Błażeczek.  Na stanowisku Prezesa Zarządu pozostaje Marta Wojciechowska. Zmiany w Zarządzie związane są z naszą strategią rozwoju.

Pod koniec września doszło do powołania niezależnego Zarządu naszej spółki. Funkcję Prezesa Zarządu objęła wtedy Marta Wojciechowska. 1 grudnia 2021 r. do Zarządu i do organizacji dołączy Adam Błażeczek, który będzie odpowiedzialny za wszystkie kwestie finansowe spółki, księgowość, kontroling finansowy oraz biznesowy i skarbiec. Adam Błażeczek jest absolwentem Szkoły Głównej Handlowej. Posiada ponad 20 lat doświadczenia w rolach finansowych z wiodących firm z branży dystrybucji farmaceutycznej.

Adam Błażeczek będzie raportować do Marty Wojciechowskiej, Prezesa Zarządu Fiberhost S.A. Z funkcji w Zarządzie spółki zrezygnował Eugeniusz Grzybek.

 

Współpraca z Fiberhost to dla mnie przede wszystkim nowe, fascynujące wyzwanie związane z przejściem z bardzo istotnej dzisiaj branży zdrowia, do branży związanej z zapewnieniem dostępu do szybkiego Internetu, która dla dobrostanu ludzi jest równie kluczowa. Moją uwagę przykuł nie tylko sposób działania spółki, jej organizacja i odwaga, ale też zespół profesjonalistów, z jakimi będę pracował.

– komentuje Adam Błażeczek, CFO Fiberhost S.A.

 

 

Jesteśmy w bardzo ważnym momencie, realizujemy inwestycje w 8 województwach, a w ciągu roku w zasięgu otwartych sieci Fiberhost znajdzie się ponad milion gospodarstw domowych w kraju. Dlatego tak ważne są dla nas nowe kompetencje i punkt widzenia. Do Fiberhost dołącza znakomity profesjonalista – witamy Adama w zespole.

– komentuje Marta Wojciechowska, Prezes Zarządu Fiberhost S.A.