Podsumowanie roku 2022.

Rok 2022 był na prawdę wymagający i chcielibyśmy podzielić się wszystkim, co u nas się wydarzyło:

  • Naszym priorytetem jest walka z wykluczeniem cyfrowym, a co za tym idzie rozbudowa sieci światłowodowych. W minionym roku w zasięgu naszych sieci znalazło się ponad 1,1 mln gospodarstw domowych, co przekłada się na 50 000 km wybudowanej infrastruktury.
  • Nieustannie się rozwijamy – jesteśmy obecni w 8 województwach, 98 powiatach i 8359 miejscowościach.
  • W ramach działań podnoszących świadomość i umiejętności korzystania z nowych technologii przeprowadziliśmy szereg warsztatów w ramach Akademii Fiberhost, gdzie udało nam się przeszkolić 60 osób.

Ten rok był także wyjątkowo trudny ze względu na tragedię naszych sąsiadów zza wschodniej granicy. Nie mogliśmy przejść obok tej sytuacji obojętnie, dlatego podjęliśmy szereg działań, takich jak: darowizna na rzecz Polskiej Akcji Humanitarnej, darmowe usługi BSA dla osób z Ukrainy, wsparcie inicjatywy #LiftUkraine, dzięki której uchodźcy otrzymali transport i najpotrzebniejsze rzeczy, czy webinary i zbiórki wewnętrzne.

To jednak nie wszystko. Nasza odpowiedzialność sięga dużo szerzej, a my jesteśmy jej świadomi. Dlatego w 2022 roku nasze wsparcie trafiło do 6 organizacji charytatywnych takich jak: Fundacja im. Julii Woykowskiej, Fundacja Mam Marzenie, Monar, Przytulisko u Wandy, Stowarzyszenia na Rzecz Wspierania Aktywności Seniorów, Placówka Opiekuńczo-Wychowawcza „Dom Pamiątkowa”.

Nie zapomnieliśmy także o działaniach wpisujących się w naszą strategię zrównoważonego rozwoju. W ramach działań środowiskowych100% energii, którą używamy pochodzi z odnawialnych źródeł, obniżyliśmy także emisję CO2 o 60% (względem 2020 roku) oraz zasadziliśmy 65 drzew w Wysogotowie, gdzie mieści się nasza siedziba. Sukcesywnie wymieniamy też samochody służbowe i obecnie 70% aut z naszej floty jest ekologiczna.

Zapraszamy do zapoznania się z naszym podsumowaniem oraz kalendarium!