Akademia Fiberhost – pierwsze warsztaty.

W Fiberhost wierzymy, że technologia światłowodowa nie wyklucza, daje wybór i otwiera nowe możliwości. Nie tylko udostępniamy nasze sieci, aby mieszkańcy mogli wybierać spośród ofert różnych dostawców, ale także stawiamy na edukację. Chcemy, żeby jak najwięcej osób wiedziało jako korzystać z Internetu za pośrednictwem najlepszej i najbezpieczniejszej technologii.

 

Podjęliśmy decyzję o powstaniu Akademii Fiberhost,  w ramach której organizujemy warsztaty z nowych technologii. Zajęcia te pozwalają zaznajomić się z obsługą komputera, jak również nauczyć się jak wykorzystywać Internet w codziennym życiu. W organizowaniu warsztatów pomagają nam samorządy oraz ośrodki kultury, które rozumieją wyzwania cyfrowej przyszłości.

Zajęcia prowadzimy w małych, maksymalnie 15 osobowych grupach. Dzięki temu uczestnicy czują się swobodnie a my możemy poświęcić im czas, tak, aby komfortowo i w swoim tempie mogli rozpocząć pracę z komputerem i poznawać świat Internetu.

Zainteresowane samorządy, które chcą podjąć z nami współpracę w zakresie organizacji warsztatów w swojej gminie, zapraszamy do kontaktu pod adresem pr@fiberhost.com.